| kostyyy26 a întrebat:

Daca cineva a adus o masina din Germania si a inmatriculat-o in Romania in 2010, eu daca o cumpar acum de la el mai platesc vreo taxa(timbru verde)taxa de poluare ceva de genul asta? Va rog lamuriti-ma si pe mine cum mai este pana la urma cu taxele astea?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu a cerut restituirea taxei de poluare atunci nu va mai trebui sa platesti timbrul de mediu. Daca a cerut-o atunci va trebui sa platesti.

| AnDrEy99RO a răspuns:

Nu nu vei mai plati nimic, daca vechiul propietar este cu taxele la zi!

| Gomalo_Tractari_1984 a răspuns:

Buna ziua,

Va comunicam faptul ca societatea comerciala GOMALO
MANAGEMENT SRL va poate ajuta in privinta RECUPERARII TAXEI AUTO (de poluare) sau INMATRICULARII FARA PLATA TAXEI in cel mai scut timp si cu minimul de efort din partea dvs.

Pentru orice nelamuriri ne puteti contacta telefonic sau prin e-mail:
office@gomalogroup.ro

SC Gomalo Management SRL

Web: www. gomalogroup.ro

Tel:0755700183