| aead a întrebat:

Daca esti o firma ce presteaza servicii de curatenie in spatiile unui proprietar, esti generator de deseuri prin bidoanele de la solutiile de curatenie ramase? Trebuie sa iti gestionezi propriile deseuri sau poti sa arunci in containerul proprietarului pentru care faci curatenie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti pune bidoanele de plastic in containerul special pentru plastic, de asemenea si in containerul proprietarului, bineinteles daca nu-ti interzice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e un plastic, gol, da. Dar trebuie sa te intelegi cu proprietarul daca el vrea sa te lase sa arunci in bin-u lui.
Daca nu, si nu vrea, ii bagi pe factura mai mult, ca sa iti acoperi si costurile, daca te duci sa le arunci tu singur.