| wlm a întrebat:

nu de mult am cumparat o masina inmatriculata pe RO de prin Medias.dar intre timp fisa fiscala care a scos-o vanzatorul de la primaria din Medias a expirat si intrebarea mea ar fi : " pot sa merg cu acel fiscal sa scot noile numere si certificatul de inmatriculare sau trebuie sa scot un nou fiscal? (precizez ca am facut identificarea masini )

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca dar nu cred ca o sa-ti primeasca dosarul, daca certificatul de atestare fiscala nu mai este valabil.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Da, poti incerca prima varianta!