| AntiHero a întrebat:

Pentru voi cat de important este ca femelie si barbati sa fie tratati egali? De ce? Funda celui mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| ViseCiufulite90 a răspuns:

Hey buna
in ziua de azi nu mai sunt diferente intre femei si barbati asa cum erau odata
acuma ce face barbatul face si femeia
cu cat timpu trece femeia devine mai puternica si ajunge sa faca si treburile barbatului asa ca nu mai sunt motive sa fie diferente intre barbat si femeie
si in familie se zice ca barbatul e capul familiei dar nici macar barbatul nu face ceva fara sa isi intrebe sotia:p

2 răspunsuri:
| andreo92 a răspuns:

Bineinteles ca o sa existe mereu diferente intre barbati si femei

| Lemuel_Raymond_1997 a răspuns:

Este foarte important sa fie o diferenta intre barbati si femei, dar se pare ca in ziua de azi nu prea este.cu tot ca dumnezeu a lasat o diferenta inttre barbati si femei.dar oamenii au facut sa nu mai fie nici o diferenta.DE EX :hainele sunt cam la fel, mai ales moda actulala. FUNDA?