| bianca_3422 a întrebat:

Saluthappy stie careva daca pot trece granita din anglia in Romania cu medicamente care contin codeina....VA ROG E URGENT. Funda! mersi mult

3 răspunsuri:
| RozyRozyRozy a răspuns:

Nu poti trece cu nici un fel de pastile.dar cand ajungi acolo ai putea ruga pe cineva din Romania sa ti le trimita prin posta. sper ca ti-am fost de ajutor. zbor placut.pe pup :*

| bianca_3422 explică (pentru RozyRozyRozy):

Vreau din Anglia in Romania. dar oricum cand am mers in Anglia am trecut cu ibuprofen si faringosept thinking

| RozyRozyRozy a răspuns (pentru bianca_3422):

Atunci, daca zici ca ai trecut cu pastile, dar te sfatuiesc ca, codeina sa o pui undeva deasupra, ca in caz de iti cere sa le vada sau ceva de genu sa le poti scoate repede..parerea mea