| AllexC a întrebat:

Stiu ca in Germania descarcarea, piratatia si vizionarea unor site uri este ilegala. Intrebarea mea este, daca folosesc un vpn si descarc ceva. Pot fi sanctionat? Adica ma pot gasi daca am folosit vpn? Cineva sa ma ajute cu chestia asta. Dau funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Tu poti folosi vpn dar se vede ca descarci ceva, iar acel ceva se poate afla de la firma ta de internet, vizionarea de filme, seriala online este legala doar descarcarea este interzisa mai ales sa dai si la alti https://streamkiste.tv/

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai un vpn bun, configurat cum trebuie ai putea scăpa ca nu cred ca sapa ei atat pentru niste filme online.