| MoraruN a întrebat:

Daca vreau sa-mi cumpar niste petarde din Slovacia si vin cu GLS, este o sansa sa fie deschis coletul la vama?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu te risca ca pupi o amenda care te arde de nu mai vrei petarde vecilaughing

| hacktek a răspuns:

Coletele expediate pe teritoriul Uniunii Europene nu sunt supuse controlului vamal. Teoretic, ar trebui sa ajunga coletul nedesfacut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ti o fi norocul.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Nu mai folositi petarde ca polueaza grav planeta...

| MoraruN explică (pentru GeorgeBerbec):

Cat timp strangi dupa tine, nu-i problema. Pana la urma nu polueaza tare aerul, mai ales comparat cu o masina.

| Sofer a răspuns:

Nu cred ca o sa fie probleme.