| boby5665 a întrebat:

Daca intru pe eBay si cumpar ceva de unde trebuie sa ridic coletul? de la vama sau vine prin posta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca se face import se platesc taxele vamale, daca se comanda din tara e transportul de livrare care il platesti pe langa pret.

| Braunion a răspuns (pentru mgtow):

Daca se face import din UE nu se plateste nicio taxa vamala.

| Andrei_Lascu_1996 a răspuns:

Nu incerca pe eBay ca am cunostinte care au comandat si au primit altceva in schimb. Si in plus nu se merita pentru ca produsul e eftin dar taxele sunt mari...