| răspundtot a întrebat:

nu vi se pare că declarația pe propria răspundere conţine informații mult prea intime pentru a le afla poliţia chiar și în stare de urgență? Politicienii pot folosi informațiile pentru a frauda din nou alegerile. Pe cine ajută să știe Politia că merg la cumpărături? E abuz! Nu le e rușine? Pentru asta au murit la Revoluție?

33 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne când văd prostia asta cu „cu ce combate foaia aia virusu" PĂI O COMBATE CĂ N-AȚI FOST ÎN STARE SĂ STAȚI ÎN CASĂ NEOBLIGAȚI că așa e omu prost și nu înțelege când i se spune frumos STAȚI ÎN CASĂ PENTRU BINELE VOSTRU, nu, pe voi trebuie să vă oblige, din cauza proștilor ca voi care umblă brambura în timpul pandemiei peste tot se iau măsuri din astea drastice, din cauza proștilor ca voi nu mai putem ieși în fața blocului fără o foaie, că vă apuca pe toți fix acu ieșitu la scară câte 20 și în baruri etc. și când vă văd că tot voi vă plângeți... ipocrizie dusă la extrem

| minrest a răspuns:

Salut; sa vad daca am inteles. Politicienii vor afla ca 36000 de romani, controlati prin sondaj, mergeau la cumparaturi, si vor folosi in scopuri politicianiste aceasta informatie. Pe tine te satisface intelectual ipoteza ta?

| gemeni6226 a răspuns:

Presupunere lipsita de logica si cu asta am spus tot.Sa ne bucuram daca vom trece peste sanatosi. Restul e apa de ploaie.