| Wffsshi a întrebat:

știe cineva dacă se vor deschide ștrandurile și Aqua parcurile după data de 1 iunie din cauza virusului? Mulțumesc pentru atenția acordată!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata starea de alerta va tine pana pe 14 iunie si conform acesteia nu se vor deschide pana la incetarea acestei stari.
Daca situatia actuala se va imbunatati simtitor, inainte de aceasta data, atunci probabil se vor putea deschide, desi personal ma indoiesc ca o sa ajungem asa bine ca sa se deschida.