| dedu2009 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un Nokia 500 si am o problema cu conectarea la WLAN cand incerc sa ma conectez la un WLAN imi spune Conectare in progres dupa care Nu s-a putut conecta, iar cand incerc sa intru pe internet, exemplu google.ro nu ma pot conecta. Daca ma puteti ajuta...
P. S. Nu stiti cum fac sa dispara sus in colt e un fel de mesaj care palpaie in continuu iar cand dau pe el spune Memorie SIM plina, cum as putea sa o golesc din cauza ei nu pot accesa camera foto.

Multumesc anticipat!happy
Funda la raspunsul correct >big grin

Răspuns Câştigător
| Debb10FM a răspuns:

Pentru prima problema cu internetul, s-ar putea sa nu ai credit si daca nu ai credit automat nu ai nici internet.
La a doua problema, in legatura cu, camera foto, este simplu,
Deci:
Dai pe Meniu
Apoi Pe Fisierele mele sau cum e scris ackolo
Dai pe imagini
Si vezi ce imagini ai
Care nu-ti mai trebuie stergele sau face un sacrificu daca iti trebuie toate
Apoi da Inapoi
Apasa pe Videoclipuri
Si faci acelasi lucru
Cred ca stii cum sa stergi, dar iti zick si asta ca sa fie.
Deci dai de exemplu la imagine
Dai pe imaginea care vrei sa o stergi
Apoi dai pe Optiuni
Si da cat mai jos pana gasesti Stergere Imagine.
Si gata!
Funda?