| Ferii a întrebat:

Salutare!
Dacă un polițist îmi ia talonul pentru ca am avut montat un turbo pe o mașină care este aspirat, cum pot recupera talonul?

4 răspunsuri:
| Antopuff a răspuns:

Dupa ce platesti amenda si faci dovada ca ai rezolvat problema pentru care ti l-au luat.

| ywar a răspuns:

Cum Dumnezeu sa nu-ti ia talonul devreme ce masina este practic asta si nu e facut ITP-ul in consecinta? E normal. Faci ITP. Ti-a dat si amenda, nu-i asa?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum putea la 14 ani sa iti ia talonul?

| ywar a răspuns:

E o boala veche - ne dam in spectacol, cand vrem si nu cand nu vrem.
S-a terminat scoala si au timp de prostii. Din pacate, asta fac si-n timpul anului. Vai de ei.