| Winners10 a întrebat:

Salutare. Referitor la acea declaratie pe proprie raspundere, am inteles ca pot sa o prezint si direct de pe telefon, dar pot sa o semnez tot de pe telefon?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate. Trebuie s-o semnezi pe hartie si apoi o poti fotografia si s-o prezinti pe telefon, doar ca nu merita sa faci asta.

| danbnz a răspuns:

Nu se specifica nicaieri treaba cu semnatura in cazul in care iti generezi declaratia online si nu ai posibilitatea de a printa ca sa si semnezi.
Asta multumita guvernului care nu stie sa comunice asa cum trebuie.
Din cate am inteles nu e nevoie de semnatura in cazul asta.

Răspuns utilizator avertizat