| oqverde a întrebat:

Salutare tuturor,
As dori sa ma ajutati si pe mine in a identifica orice Lege sau Hotarare Guvernamentala unde pot gasi despre drepturile si obligatiile unui comerciant care are taraba in piata si care sunt taxele de colectare pentru taraba, pentru cantar, etc, si alte taxe care mai sunt.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce vrei tu le poti gasi doar in Regulamentul pietei, sunt taxe si tarife locale, pe care le adopta Consiliul local din unitatea administrativ-teritoriala respectiva.