| murloc a întrebat:

Salutari TPU. Cum ar fi ca, in caz de razboi in loc sa se piarda vietile a sute sau mii de oameni, sa se lupte doar politicienii tarilor?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi extraordinar, cred ca n-ar mai fi razboaie.

| darrio2007 a răspuns:

Ar fi ok.

| WaterDrop a răspuns:

Depinde, daca tara respectiva este ca a noastra la capitolul acesta, atunci ar fi grozav.Insa daca la conducerea tarii sunt oameni care tin cu poporul, au facut o tara mai buna si au calitati greu de inlocuit, atunci ar putea fi o pierdere pentru tara respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o pierdere mare, numeric vorbind.

| MistretulPufos a răspuns:

Sa faca unul kamikaze sa moara toti laughing