| morfeo a întrebat:

Se deschid mallurile de pe 15?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Fratilor ce raspunsuri dati si voi, in mod general nu se dechid, dar in mod particular anumite magazine din Mall-uri sunt deschise chiar de cand a inceput pandemia, in special magazinele retailerilor : eMAG, altex, flanco sunt deschise!
Eu am ridicat comenzi de la eMAG si altex din interiorul mall!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sper că nu, ar fi inconștienți de-a dreptu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se stie nimic inca.
Se va anunta asta in data de 14 sau 15 Mai, pana atunci, rabdare!

| Holiday a răspuns:

La cat se plang romanii ca au ramas fara bani, ca bla, bla, normal s-ar putea deschide fara probleme, ca oricum nu ar fi multi clienti. Faptul ca nu se deschid ma duce cu gandul la faptul ca, ori romanul e prost si isi cheltuie ultimul banut in mall, ori nu sunt atatea probleme financiare si multi se vaita doar pentru ca au nevoie de atentie, adica mint.

| gabicoo a răspuns:

Nu!
Se deschid doar parcurile!

| xandra0301 a răspuns:

Tocmai au zis la știri ca nu. O sa mai stam o luna și fără ele.