| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa absolvi o scoala postliceala-asistent social, sa lucrezi ca statistician dar sa apari in grila ca asistent medical generalist?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scoala se poate absolvi, sa lucrezi ca statistician se poate, dupa cate stiu se cer doar studii medii, dar sa apari pe alta functie, pentru care nu ai nici studiile, nu se poate in mod legal. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu se poate. Vrei tu bani dar nici chiar asa!
E penibila intrebarea, ai mai pus-o o data, esti grea rau de cap daca tot insisti cu aberatia asta.
Sunt scoli diferite, daca nu pricepi atata lucru incearca sa speli pe jos, cred ca si asta ar presupune totusi mai mult creier decat ai.