| Vali215 a întrebat:

Se votează a doua oară? Se pare că 22% au votat cu o imbecilă.

40 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, si 37, 46% au votat cu un hot care a pierdut case pentru fals si uz de fals si n-a fost cumparator de buna credinta, care a intermediat vanzarea de copii si care a incasat, ilegal, bani de chirie si nu vrea sa-i returneze.

| Vali215 explică (pentru Salontanul):

Ar fi bine să ne putem alege singuri președintele. Până atunci alegem pe cel care e mai inteligent și nu ne face de râs țara atunci când deschide gura.

| Salontanul a răspuns (pentru Vali215):

Si asta-i destept de baune: http://bit.ly/2EBQaQj

| Celcestietot a răspuns (pentru Salontanul):

Pai normal, doar este neamt rolling on the floor!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se voteaza in turul II, nu a doua oara

| relian a răspuns:

22% au votat cu o inbecila si restul cu un mutalau laughing mai lipsea un surd si tabloul era complet laughing

| Celcestietot a răspuns:

Ce a facut neamtul asta pentru romani? Va spun eu ca nimic bun nu a facut, ba chiar mult rau! Vreti sa ii votati coruptia si inca 5 ani de chin in frunte cu el? Votati toti coruptii din cauza IQ-ului sub 70. Va credeti destepti? Eeeh, uite ca nu este asa, iar dovada este presedintele care nu este de sex feminin. Sunteti orbiti de propaganda noului Hitler de pe YT. Ce, daca a facut un trailer bun, inseamna ca asa va fi si filmul pe care il platiti laughing? Atatea case din bani de meditatie cica...

Pana la urma, romanul si uleiul, doar ca asta nu ne-a dat nici macar ulei rolling on the floor!

| relian a răspuns (pentru Celcestietot):

Ai uitat si de zahar, ai spus numa de ulei laughing, mutu da cu casele nu cu ulei si zahar, pai ce dracu umbla el cu ulei, el araunca cu case cu din astea grele laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru relian):

El este Santa Klaus și numai ce vrei de la el nu îți aduce. Eu cred că ne va promite case la fiecare care îl votam acum, doar ne va promite... rolling on the floor

| Holiday a răspuns:

Nu ma mai mira nimic la romani. 22% cu idioata aia, 8-9% cu Diaconu care n-are nici o treaba cu nimic, un circar, pana si jigodia de Cumpanasu a obtinut cateva voturi...

| Vali215 explică (pentru Holiday):

De Cumpanasu nu mai zic, este deja un personaj pe rețelele de socializare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 24 o sa fim 90%, viorica e noul iliescu

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Pe 24 o sa fim 90%, viorica e noul iliescu"
in alta parte ai zis "neamtul e pa".

Si acum vrei sa te cred cu 55% psd la locale? laughing)

Intelegi de ce te iau in ras? Ca spui prostie dupa prostie happy

FORTA IOHANNIS SI PNL!

| brokxy a răspuns:

Daca iese viorica ne tot dau astia afara din uniunea europeana ca la ea nu ii place sa vb engleza plus i-a si insultat pe europeni. Daca iese ea Romania va fi pe cont propriu adio relatii externe rolling on the floor))

| Vali215 explică (pentru brokxy):

Viorica știe multe limbi, doar că le încurcă când e nevoită să deschidă gura laughing

| sofisis a răspuns (pentru Vali215):

Asta stie limba romana cum stiu eu mongoleza...la mine in cap.

| Lucian4 a răspuns:

Alegerile prezidentiale sunt in 2 tururi. Indiferent cine se clasa pe locul 2(dancila, barna, paleologu) se face si al 2lea tur

| aXy99 a răspuns (pentru Lucian4):

Nu e chiar asa. Daca Iohannis ar fi obtinut peste 50% dintre voturi, nu s-ar mai fi organizat un al 2-lea tur.

| suntserios a răspuns (pentru aXy99):

Gresit.
Trebuia sa obtina 50% din numarul totatl de alegatori trecuti pe liste, nu din numarul de voturi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Poate mai citesti constitutia...

| Lucian4 a răspuns (pentru aXy99):

Aha, nu am stiut

| aXy99 a răspuns (pentru suntserios):

Formularea mea a fost nefericita, voiam sa spun altceva, dar nu am mai completat si, din cate vad, s-a inteles cum ca ar fi trebuit sa obtina 50% dintre voturile exprimate.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nici macar sa scrii corect cuvantul nu esti in stare. De interpretarea unui text nu mai zic. Dar cand presedintele partidului pe care il idolatrizezi este analfabet, nu stiu ce asteptari am de la un pulifrici ca tine laughing

| epurasu a răspuns:

Cum iti permiti tu sa faci imbecil pe cineva?! - Ai vreo problema? -a... da, spuneai ca la 19 ani uiti totul chiar daca este ceva important acum am inteles!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru epurasu):

El nu. Ma-sa lu' veorica, da.

| PlayerE7 a răspuns (pentru epurasu):

Din pacate el are dreptate. Clasa politică românească nu este cea mai cultă si mai integra. As vrea sa te informezi cu privire la clasa politică din perioada în care România a fost regat. Să vezi acolo cultură si integritate (desi si ei mai aveau unele scapari), cu studii la marile universități ale Europei, nu politrucii zilelor noastre cu studii la facultăți private si cu doctorate plagiate. Alea trebuie sa fie modele societăți, nu toate "vedetele" de la televizor si mai nou de pe Youtube. Cred ca esti un simpatizant al acelei doamne de asta ai comentat așa. Pare rău dar istoricul doamnei din punct de vedere al educație nu prea este unul strălucit și nici acțiunile ei din timpul mandatului de prim-minstru nu a arătat ca ar fi vreo intelectuală.

| Vali215 explică (pentru PlayerE7):

Nici nu are rost să răspundem acestor persoane. Se vede clar pe cine simpatizează în aceste alegeri. Genul ăsta de persoane nu sunt cele mai open minded.

| aXy99 a răspuns (pentru epurasu):

N-are voie? E dreptul lui, se numeste libera exprimare, chiar daca este intr-o forma plastica. Acest drept este prevazut atat in Constitutie, cat si in Conventia Europeana a Drepturilor Omului, conventie pe care parlamentul tarii noastre a ratificat-o.

| aXy99 a răspuns (pentru epurasu):

Eu am avut bunul simt sa imi motivez evaluarea.

| aXy99 a răspuns (pentru epurasu):

Esti un cretin.

| Vali215 explică (pentru epurasu):

Mi-ai evaluat răspunsurile ca fiind nefolositoare. Aștept să ne spui de ce vrei să o votăm pe Viorica, sau o să taci și o să le evaluezi la toți răspunsurile ca fiind nefolositoare?

| aXy99 a răspuns (pentru Vali215):

Le evalueaza tuturor ca fiind nefolositoare. Atat il duce capul.

| Awam9abla a răspuns:

Normal că se votează a doua oară...

| Vali215 explică (pentru Awam9abla):

Știu că e penibilă întrebarea dar nu sunt foarte implicat în politică laughing Îmi doresc totuși să nu iasă 20 20 președinte big grin

| dariosimic02 a răspuns:

Dacă o luăm tehnic, Iohannis trebuia să ia minim 50 la sută pentru câștiga din primul tur.

Practic, trebuie să zdrobim ciuma roșie pentru a-i trimite la lada de gunoi, și a porni un program de reformare a României!

| GabiNoS a răspuns (pentru dariosimic02):

Toti candidatii au acelasi stapan. Iti votezi singur metodia de executie. Felicitari!

| Vali215 explică (pentru GabiNoS):

Mai bine să iasă cineva care să nu ne facă de râs atunci când deschide gura.

| GabiNoS a răspuns (pentru Vali215):

Te supara adevarul? Daca votul tau ar conta crezi ca te-ar mai lasa sa votezi? Te lasam pe tine sa deschizi gura, sa scoti ceea ce scoti cand stai pe WC si citesti Plai cu Boi.

| suntserios a răspuns (pentru GabiNoS):

Sa inteleg ca tu te feliciti ca nu ai votat nu? Dar te plangi pe net de stăpâni si alte rahaturi.

| Vali215 explică (pentru GabiNoS):

Să înțeleg că ai stat acasă și ai spart semințe? Cam așa fac cei care comentează în genul tău