| Pișcotul a întrebat:

Care a fost treaba cu userul anului? Se mai votează sau s-a votat?

15 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Serios? Uite-l aici :

https://imgur.com/a/xvNOVZ0

| mgtow a răspuns (pentru Celcestietot):

Dead or alive you, re coming with me https://www.youtube.com/watch?v=fEpjHtkttYg te-am prins

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Busted! laughing

| Pișcotul explică (pentru Celcestietot):

Mi-ai citit gândurile. Sigur el iese.

| Celcestietot a răspuns (pentru Pișcotul):

Mare dreptate :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Floareasoarelui26 va fi userul anului 2021, asa am eu un feeling.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

E luat titlul man, cred ca nu te-ai uitat la link-ul trimis de mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

M-am uitat laughing nice trick bro rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Kboom laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Lasă că din câte știu ești un user de talie pe TPU, nu ești deloc prosthappy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ty man, evoluam de fiecare data cool.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Dar dacă va ieși Iasmina ti s-ar pare just? Sau ar fi o mare eroare și absurditate? Cred ca ar deveni megalogama laughing deja cred ca e din ce am înțeles... oricine ar ieși trebuie sa fim raționali, și sa nu dam cu hate, pana la urma nu câștiga mare lucru, e o chestie mai mult simbolica.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Idk man, cel putin sa aiba vechime si sa dea raspunsuri decente, asta este parerea mea. Vorba ta, sa privim situatia ca pe un fapt. happy

| Pișcotul explică (pentru anonim_4396):

Da. Pare a fi favorita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare că încă nu.
Când se va drumul votării, adminul va afișa asta public, pe site.