| X3N0N a întrebat:

Sunt foarte nedumerit in ceea ce priveste noua politica Google. Eu nu am inteles exact despre ce este vorba; dar am priceput ca ei vor sti de acum inainte tot ceea ce cautam noi pe Google. Dar in cazul in care am un cont Gmail pe care nu sunt logat si caut pe Google ei mai pot vedea istoricul? As dori sa-mi explice cineva in termeni mai usor in ce consta aceasta noua politica si care sunt consecintele.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trimite-i un mesaj privat lui NeLul ca el stie tot ceea ce e legat de pc si programe + internet.

| ikram a răspuns:

Poti sa intri in setarile contului si sa dezactivezi istoricul (asta este si recomandat), asa safaci si la youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei vor sti intotdeauna ce vei cauta tu pe google. Cu cat cuvantul pe care il cauti este mai folosit in intreaga lume, cu atat mai mult se vor bate companiile sa fie printre primele rezultate la cautare... Si in functie de cautarile utilizatorilor, google isi optimizeaza rezultatetewinking