| beebee a întrebat:

Trebuie sa fac un studiu de caz la o poveste/intamplare in care presa sa influenteze decizia unei persoane. Imi este usor sa fac studiul de caz, dar nu gasesc o poveste.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inventeaza o poveste intre Mircea BAdea si cititul ziarelor si fa un studiu de caz prin care cele citite sa il faca sa se schimbe ca e timpul.

1 răspuns:
| beebee explică:

Draga anonim, nu am urmat sfaul tau, dar opinia ta m-a ajutat sa fac acest studiu de caz.Pentru asta o sa iti dau tie fundita. Multumesc!