| IRI_5028 a întrebat:

Uiatati cum se face o sala de sport! adica serios nu le e si lor rusine? http://www.youtube.com/watch?v=KlMGw9-_CTc

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Câtă vreme îşi termină treaba la timp şi cu calitatea cerută, nimănui nu-i pasă şi nu-i va păsa vreodată ce s-a întâmplat în acest timp.
Salut.

| amanda33 a răspuns:

De ce le-ar fi rusine? le poate face cineva ceva? nu iau apararea la nimeni sunt putin sarcastica... poate ca ei au termen de finalizare a proiectului 2015 si de aceea nu se grabesc... mai ales ca intai de toate vine si apocalipsa in 2012 si de ce ar mai lucra? oricum se darama