| calubalan a întrebat:

Un fost consilier la ministerul de finante: "exista firme care nu au voie sa fie controlate niciodata si oameni care nu au voie sa fie controlati niciodata": http://bit.ly/bOfc7S
Oare asa sa fie? Stie cineva un exemplu de firma/persoana despre care este vorba?

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cum sa te controlezi tu pe tine( el e si patronul si e si cel care dispune controlul) sau sa "musti" mana "care te-a facut om"? Exemple gasesti zilnic in media!

| katala a răspuns:

Da, se stiu; dar daca sunt tabu...
totusi iti dau un exercitiu : poti sa faci vreo legatura intre firma lui Cocos - Elena Udrea - arestarea lui Solomon de la Craiova? Asa-i ca nu poti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este fostul consilier, vino cu nume si fapte, nu cu vorbe