| anonim_4396 a întrebat:

Va place noua strategie de comunicare a Romaniei implementata de ministerul Turismului? Cea cu,, land of choice.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Da, foarte potrivita. Ai de ales intre a vizita Romania si a te simti bine intr-un concediu.

| mariazet45 a răspuns:

E mai buna decat nimic, ceea ce au facut predecesorii sai, daca am avea si sosele bune sa ajungem in siguranta la obiectivele turistice ar fi minunat.

daniela
| daniela a răspuns:

Orice strategie care da roade este buna. Trebuie sa facem ceva ca sa demareze si la noi turismul international, adica sa incepem si noi sa avem turisti straini, ca de aratat avem ce arata