| DontAsK a întrebat:

Un lucru interesant, hai sa vedem niste propuneri mai in gluma mai in serios( mai mult la misto) despre cine ar putea cinduce tara, sa apelam la florin salam, nikita, perversu', personaje de genu asta, astept propuneri pentru urmatoarele functii:
MINISTERUL internelor
MINISTERUL agriculturii
MINISTERUL comunicatiilor
MINISTERUL turismului
MINISTERUL educatiei
MINISTERUL justitiei
MINISTERUL muncii
MINISTERUL transporturilor
MINISTERUL afacerilor externe
MINISTERUL apararii
MINISTERUL culturii
MINISTERUL economiei
MINISTERUL finantelor publice
MINISTERUL mediului
MINISTERUL sanatatii

1 răspuns:
| KlaudyaAddha a răspuns:

MINISTERUL comunicatiilor trebuie sa fie perversu'
MINISTERUL agriculturii sa fie Nikita(chiar daca ar manca tot campul cu tot cu cereale tongue )
MINISTERUL sanatatii sa fie Florin Salam,poate asa va putea merge la medic, daca tot canta "Auu, inima meeaaa! "
MINISTERUL turismului sa fie unul din aia de la faza (veche) cu Nu stiu dasteaa! I: Unde sunt M-tii Carpati?; R: Nu stiu!