| CapDeSfecla a întrebat:

Voi ce credeți? Dupa alegerile locale va fi o noua stare de urgenta, scoli inchise si? ...Stiti si voi povestea.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus dar, daca merge tot asa sau mai grav, se poate reveni la starea de urgenta.

| Adry05 a răspuns:

școlile posibil dacă se înrăutățește situația

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ne, tot ca pana acum ma astept.

| Wr3nch a răspuns:

Stare de urgenta nu. Cel mult inchid scolile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil. Dar asta este, ce sa facem daca pe unii ii mananca in c** sa deschida scolile mai repede... trebuia sa ramana inchise toate si din toamna, pentru ca in situatia actuala chiar nu e cazul sa punem copiii in pericol.
Scolile redeschise plus alegerile locale vor produce o noua stare de urgenta, asa ca fa-ti provizii de mancare de pe acum. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca vin parlamentarele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce neapărat după alegeri?

| andaaaaaa a răspuns:

Eu sper să nu.
Acum să vedem cum va decurge și învățământul. Dacă se vor "îmbolnăvi" mulți copii, este posibil să revenim la carantină, din păcate.