| Lulu55 a întrebat:

Vreau sa fac o programare pentru a da examenul auto. Pentru ca eu nu pot ajunge am împuternicit pe cineva. Programarea o fac pe numele meu sau a imputernicitului?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa faca programare pe numele lui? el da examenu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Tu dai examenul nu împuternicitul de ce sa faci programarea pe numele altuia cand tu dai examenul? Care este logica? Explica ne si nouă. De ce nu poti merge tu sa depui actele si sa te programezi tu pentru examen, ca TU dai examenul nu altcineva.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai calm ca s-au suspendat examenele pentru ceva vreme. Nici o graba. Tu pe ce lume traiesti de nu ai habar? Eventual nu stii ce e si cu virusul ala, nu? big grin

| Lulu55 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am vorbit cu cineva de la permise și mi-a recomandat sa îmi fac programare pentru ca mie în vara îmi expira dosarul. În cazul acela ar face excepție și nu ar mai trebui sa îmi fac alt dosar. Cat de adevărat este nu știu dar încerc și asa.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lulu55):

Mdah, omul e optimist. Probabil o sa fim blocati cu virusul asta cel putin vreo 4 luni...

| AMC2551 a răspuns:

Daca ar face programarea pe numele lui si nu al tau, la ce ar mai fi nevoie de imputernicire. Nu te grabi sa faci nimic, tara este inghetata in momentul de fata, nu functioneaza nimic. Pana se rezolva situatia s-ar putea sa ajungi personal sa-ti faci programarea!
Bafta!