| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva "Fluturi" de Irina Binder? V-au placut cartile?

Răspuns Câştigător
| Orza_Robert-andrei_1983 a răspuns:

Da! Sunt foarte frumoase ambele volume!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le-am citit.
Am o senzatie de deja vu, sau ai pus o intrebare asemanatoare? laughing
Au fost dragute, stii cu cine a ramas autoarea? smug

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Finalul a fost oarecum neasteptat pentru mine.
Eu astept volumul 3, cica apare in curand.happy Sper sa imi placa si ala.

O sa cumperi volumul 3?smug

| AvalohAlyn explică (pentru AvalohAlyn):

Neasteptat si incert..astept sa vad ce sa intampla in volumul 3 cu Robert si Irina.

| Musique a răspuns:

Am început primul volum și am rămas dezamăgită de carte.Probabil povestea e interesantă, sau așa pare, datorită faptul că e destul de citită, însă stilul ei (mediocru) și limbaju e dezgustător, de mahala, mi-a dat impresia că e o altă telenovelă de prost gust.
Nu o recomand și nu înțeleg cum de oameni (cunoscuți de-ai mei) care mi-au recomandat de multe ori cărți bune, adevărate valori literare, au citit cărțile astea și chiar le-au apreciat.
O zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Hihi, eu stiu cu cine a ramas.
Nu stiu sigur thinking

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

De unde stii? Ca volumul 2 se termina incert..si nedumireste pe multi..Deci de unde stii cu cine a ramas?laughing