| xJolie a întrebat:

A citit cineva seria "Vampirii sudului"? O recomandați? Dacă da, de ce? FUNDĂ.

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Sunt interesante dar daca te uiti la serial nu mai are nici un farmec.
Mai bine citesti o carte mai originala ce nu are serial sau film.
Sa fie o poveste noua!winking
Te pup, pa pa! :*

| Neverwas a răspuns:

Iti recomand Vamprii Sudului din toata inima!
E o serie de care poti sa ajungi dependenta; e pur si simplu fantastica!
Personajul principal e Sookie, o telepata foarte sinpatica in varsta de 26 de ani...
Nu stiu cum sa iti vorbesc despre serie fara sa tradez nimic, dar ideea e ca nu are cum sa te dezamageasca! Are tot ce iti trebuie: aventura, suspans, secrete, umor, actiune, mister, romantisn, fantasy, thriller...Si orice altceva!
Nici nu iti va veni sa crezi cat e de fantastica!

| Alexxx2014 a răspuns:

Da.O Recomand.Este o carte foarte frumoasa si interesanta.....Este vorba despre niste vampiri James si Tina care formau un cuplu....In fine nu iti mai zicc dar tio recomand este foarte interesanta. FUNDA?

| Neverwas a răspuns (pentru Alexxx2014):

Am citit toate volumele din vampirii sudului si nu am auzit niciodata de James si Tina...