| Andre_Andreea_2002_eK7J a întrebat:

Ajutați mă și pe mine. Vreau și eu un citat care sa rimeze făcut de voi. Și o poezie făcută tot de voi.
Va rog. Urgent.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau draguta, noi nu putem face versuri la comanda.
Vrei versuri, te rog sa ti le compui singura, sau sa cauti poeti cosacrati, sa citesti si sa alegi din screirile lor.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Cauta pe brainly.ro
Aici, slabe sanse sa gasesti rezolvarea temelor pentru vacanta.

| Daniel9988 a răspuns:

Cum sa fie citat compus de noi? Offf...Pun pariu ca ai vreo 14-15 ani din cate mi se pare.La varsta asta ar trebui sa stii ca citatul este un fragment dintr-o creatie literara/nonliterara.Noi nu suntem scriitori.Si cand ma gandesc unde ajunge tara asta cu voi....Pffff.