| ElizaVasilescu a întrebat:

Am citit multe carti de fictiune pt adolescenti dar nu mai stiu ce sa citesc. Cartile in genul carora as vrea sunt: Academia Vampirilor
Sange Albastru
Casa noptii
Cercul secret
Umbra noptii
Jocurile foamei
Divergent
Instrumente mortale
Dispozitive infernale
Amurg
Rosu de rubin
Ma puteti ajuta?
P.S. dau funda si like

Răspuns Câştigător
| asdfghjkl5502 a răspuns:

Incearca Shadow Falls (numai 2 volume sunt traduse in romana, totusi) si Vampirii din Morganville

3 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Academia Coșmarurilor, Micuțele Mincinoase, Percy Jackson și Olimpienii, Harry Potter, Oksa Pollock, Fetița celei de-a șasea luni, cărțile lui John Green, Dacă aș rămâne. Sper că te-am ajutat happy Lectură frumoasă big grin

| ElizaVasilescu explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Multumesc! Cateva le-am citit mai demult dar oricum ajuta!