| Jolieღ a întrebat:

Buna,TPU! Spuneti-mi si mie niste carti de genul Academia Vampirilor,Twilight,Jurnalele vampirilor,Dispozitive infernale,Instrumente mortale,Cercul secret,Nemuritorii,Sange Albastru,Nu plange sub clar de luna,Uneori sub clar de luna,Clubul V,Mai las-o moale cu fantomele,Paranormal,Vampirii din Morganvile,Evernight,Blestemul focului, Spulbera-ma.Chiar nu mai stiu ce sa citesc.

Răspuns Câştigător
| LexiLaveil2 a răspuns:

Sunt foarte frumoase cartile enumerate de tinelove struck

Ti-as mai recomanda:
-Micutele mincinoase- Sara Shepard
-Anna Carey- Eve
Melissa de la Cruz- Ashleys (vol I, II)
Fortele raului absolut (3volume)
Cele noua vieti ale lui Chloe King

Iti recomand de asemenea daca gasesti Martina Cole. Sunt superbe volumele ei, te tin in suspans pagina cu pagine.
De asemenea daca iti plac cartile horror iti recomand Stephen King, John Saul, Anna Rice.

4 răspunsuri:
| Millis a răspuns:

Incearca vampirii sudului, sunt 11 carti pana acum happy.

| lowraider26 a răspuns:

Este o carte care vreau si eu sa o citesc "Ingerul noptii"... Este vorba de o fata (nu mai tin ninte numele) care, in ciuda eforturilor prietenei sale cele mai bune de ai gasi un prieten, nu s-a indragostit niciodata, pana intr-o zi cand a intalnit un tip misterios care se pare ca stie mai multe despre ea decat prietena ei cea mai buna.Ea nu stie daca sa fuga din calea lui sau sa ii cada in brate. La un moment dat se trezeste intr-o lupta intre ingeri pe viata si moarte. Ea trebuie sa lupte pentru viata si dragostea ei. Orice pas gresit ii poate sfarsi viata.
Sper sa iti placa, dar daca vrei ceva fara asa mult mister iti recomand "Oksa Pollock" gasesti descrierea pe google sper ca te-am ajutat.

| roberta7087 a răspuns:

Divergent, Spulbera-ma, tronul de clestar, cele 9 vieti ale lui chloe king, miss perigrine, chimie perfecta, darul lui jonas, micutele mincinoase, noapte teilor vrajiti