| anonim_4396 a întrebat:

Am înțeles că numerele vechi ale revistei DOR pot fi retipărite la comandă. Ce nu pricep eu e dacă se tipărește un exemplar per persoană interesată sau sunt necesare mai multe cereri pentru retipărirea unui lot? Mi se pare mai avantajoasă a doua variantă.

A cerut cineva retipărirea unui număr vechi? Normal ar fi să-i întreb direct pe ei, dar mă gândeam că o fi încercat vreo persoană de pe aici asta deja thinking

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scrie-le un e-mail si intreaba-i: dor@decatorevista.ro.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Da. Cam asta îmi rămâne de făcut. Mulțumesc pentru răspuns!

Bula
| Bula a răspuns:

Orice se poate (re)tipari.
Doar costul si pretul difera.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Pe site-ul lor scrie că se poate comanda retipărirea, doar că nu știu dacă pot ei să tipărească un număr așa tam-nesam pentru mine sau dacă trebuie să-mi fac trupă și să pledăm toți pentru aceeași cauză ca să tipărească un lot nou și să am eu revista aia...
O să întreb direct sursa. Mersi pentru răspuns!