| Haisafimprieteni13 a întrebat:

Am nevoie de un titlu pentru o zi de vara pe plaja la rasaritul soarelui.Ma poate ajuta cineva va rog?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Dragoste la 30 de grade.

| RxTx a răspuns:

"Aud: -Fur eu ca să beți voi!"
Deschid ochii razele soarelul imi arde retina văd că sunt în Vamă Veche Diana țipă la mine să îi cumpăr pastila de a doua zi, pun mâna pe portofel, cred că e apusul, mă intreb oare unde o să găsesc eu acum noaptea aici farmacie deschisă, alerg descopăr că mingia aia nesimțită de foc prevestește o zi însorită,
îi cumpăr eu pastila contraceptivă de a dua zi, Mă gândesc dacă tot sunt aici mie imi trebuie duș cazare, iau o cameră și mă prezint la plaja de carte unde descopăr că mai eram cu ceva prieteni nudiști, mă bag eu în vorbă cu o gagică dornică toate bune și frumoase după o zi de înotat și vrăjit merg la ea la cort o rezolv apoi plecăm cu toții fericiți pe la cazările noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha?

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Faptul zilei

| Anyo1988 a răspuns:

Ai putea pune ceva de genul " Un Rasarit de vara " sau " Pe plaja la rasarit " nu stiu cum crezi tu ca suna mai bine, sunt sigur ca se pot gasi si alte nume dar na acum asa repejor. Succes