| Caresshill a întrebat:

Am niste ziare si carti mai vechi de pe vremea lui tovaras Ceausescu unele mai noi altele mai vechi, poate sa-mi zica cineva unde as putea da aceste harti, adica colectionari, ceva.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai ziare si carti ( unele mai noi!?) de acum 30 de ani, dar tu vrei sa vinzi harti? Incearca la magazine tip "consignatie" sau anticariat.

| Peridava a răspuns:

Incearca la un anticariat desi nu vei primi foarte mult. Am spus incearca, pentru ca sint zone unde nu se mai achizitioneaza nimic.

| corolav a răspuns:

Nu ți le cumpără nimeni.
N-au nicio valoare.
Doar la niște centre unde se cumpără hîrtie la kilogram.