Întrebare recomandată | MokaMidori a întrebat:

Am vazut acum aproximativ 2 luni o carte intr-o librarie(45-50 lei) despre cum sa desenzei personaje anime si vreau sa stiu numele sau deoarece nu am mai gasit-o in libraria respectiva.

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Apropo uite un site bun cu modele. Eu chiar azi am desenat de acolo. Dragoart.com
Pe curând!

| DimLight a răspuns:

Probabil e o traducere la vreo carte din engleza, poti cauta pe amazon apoi in alte locuri sa o downloadezi in format pdf(engleza evident) in romana nu prea ai sanse la cartiwinking

| Twatwaffle a răspuns:

Nu stiu de carte, dar stiu un canal de youtube care te va invata sa desenezi anime/manga.http://www.youtube.com/user/markcrilley

| EmoDoll a răspuns:

Stiu despre ce carte vorbesti dar nu stiu cum se numeste