| Alyna19992013 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de unde pot cumpara (in Bucuresti) cartea Scarlett de Alexandra Ripley.Am fost la libraria Humanitas dar nu o avea. Vreau sa-mi zice-ti niste librari unde sa aiba aceasta carte.

2 răspunsuri:
| BrokenArrow a răspuns:

Acum câteva zile am văzut-o la un chioşc, se vindea impreună cu un ziar... Realitatea parcă. Nu ştiu sigur laughing
Da' poţi să mergi la un chioşc şi să intrebi. Mai mult ca sigur că mai sunt exemplare. Şi e mai ieftină ca la librărie.

| Alyna19992013 explică (pentru BrokenArrow):

Adica pot sa o cumpar fara ziar...Stiu ca sunt 3 volume dar s-au dat de ceva timp cu ziarul liberataea.