| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Acum aproximativ 3 luni am vazut in libraria Carturesti din AFI Palace un model de felicitare (sau chiar mai multe) cu mesajul: I wanna do bad things with you. Astazi am cautat in toate librariile Carturesti din oras si nu am mai gasit. A vazut cineva o felicitare de genul, ma poate ajuta cineva sa gasesc?

1 răspuns:
| ilinca1997 a răspuns:

Poti comanda de pe net.Mai cauta si in alte librarii.Eu de ex, am vazut in Plaza Romania un tip de felicitare, exact cu ce cauti tu.
I wanna do bad things with you. Good luck