| nicolli987654321 a întrebat:

Ar putea cineva să îmi scrie rezumatele unor fabule de A. Donici?

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Acel cineva poti fu tu, daca te apuci sa le citesti.
Nu cred ca e cineva pe aici care sa-ti faca niste rezumate pentru fabule doar pentru o amarata de funda.
Si daca e... ori e foarte dedicat in a ajuta oamenii, ori n-are ce face, ori e nebun.

| xFakeSmilex a răspuns:

Ce ai zice sa incerci tu!
Nu este OK să vă facem noi tema aici pe TPU, acest site este pentru a va ajuta in alte probleme si nu la facutul temelor.
Totusi, de ce mergeti la scoala? Nu veti progresa daca plagiati.

| nicolli987654321 explică (pentru xFakeSmilex):

Mersi
Eu am avut un proiect și am avut nevoie.Dar deja am citit nu vă faceți griji.

| hater2012 a răspuns:

Doar daca e prost, insa daca e prost nu ar mai putea face rezumatele