| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi dati vreo carte cu viata lui Einstein + alte personalitati care le mai stiti

Răspuns Câştigător
| Noitra a răspuns:

Cartile despre viata anumitor persoane se numesc biografii. https://ro.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein Asta este despre Einstein. Nu cred ca sunt biografii in foramt pdf. Hitler a scris o carte numita mein kampf, daca te intereseaza. Nu stiu despre ce este vorba in ea. Funda?

2 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns (pentru Noitra):

Vreau si eu mein kampf, Scrie cate ceva si de alde einstein? Cum si-a plagiat teoria?