| TupacAlive a întrebat:

.
Am de facut o tema la dirigentie cu o personalitate care a facut ceva la viata lui laughing
Ne-a spus sa nu scrie despre fotbalisti, cantareti, dansatori etc...
Ceva gen Albert Einstein...
Care stiti cateva personalitati d-astea?laughing

2 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Mihai Eminescu, că tot a fost ziua Lui ieri! Vă zboară gându la d'alde Einstein, da' la românii noştri nu vă gândiţi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hitler!
Sa stii ca nu glumeam... Mie una chiar imi place de el [Puteti sa`mi dati stupid, nu`mi modificati parereaoh go on]. Apreciez faptul ca aconstatat ca fara varsare de sange nu faci nimic.
Acum nu stiu, eu sunt singura ca ceea ce reprezinta pentru mine cineva maret nu reprezinta si pentru altii.De exemplu mie imi place si de Tepes, dar profa mea de Istorie zice ca a fost cam tantalau, ca prea a exagerat etc.
Alege si tu ceva care stii ca reprezinta "binele" si "inteligenta" pentru profesori, nu ce`mi place mie.
Bafta`!