| Naidure a întrebat:

As vrea ceva despre Mihai Eminescu mai exact biografie si despre viata lui http://referate-comentari.blogspot.ro/......afice.html

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Nam inteles. Vrei sa iti ofer informatii sau ce? Ca ai dat tu site-ul cu toata biografia. Ce sa mai adaug in plus?

| Naidure explică (pentru DanielVălean):

Sa oferi tu unu mai bun ca poate a scapat ceva ca im trebuie sa aiba cat mai multe imformatii
PRIMESTI FUNDA DACA DAI UNU MAI BUN

| DanielVălean a răspuns (pentru Naidure):

Aha, am inteles dar nu cred ca ma pot compara eu cu internetul, in plus nu am copilarit cu el ca sa stiu mai multe despre el. Deci, habar n-am.

| beautifulpeople a răspuns:

Cauta pe Wikipedia