| PoulyPaul22 a întrebat:

As vrea sa stiu cate pagini are fiecare carte din colectia harry potter? Daca nu stiti macar sa imi ziceti cate pagini are Harry Potter si ordinul Phoenix? Scuze de categore. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Asta citesc eu acum. happy

Sunt 7 volume de toate, si asta pare cea mai zdravana in numar de pagini.

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Multe au fiecare! este ceva normal firesc!

| dnk10 a răspuns:

Intamplator, singura carte din colectia HP pe care o am in biblioteca e chiar - Ordinul Phoenix. Ei bine, aceasta numara nu mai putin de 871 pagini (cuprins inclus) si 866 (fara cuprins).
noroc.