| corina70 a întrebat:

As vrea sa stiu va rog frumos despre niste site uri cu e books in romana scrise de marin preda sau macar carti clasice: cei trei muschetari. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| IAmJustSmarterThanYou a răspuns:

Uite un site cu cateva carti: http://www.cartiaz.ro/

3 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Daca ai e-book care permite fisiere de tip. mobi atunci uite aici un site foarte bun:www.sendspace.com/folder/o4wbun.Ai o multime de carti, in jur de 1200. Sper ca te-am ajutat!

| Hackz0r a răspuns:

Pai site-uri nu prea cred ca exista, dar te poti duce la o biblioteca..acolo sigur vei gasi...Cartile clasice sunt usor de gasit daca stii cum sa le cauti.
Sper ca ti-am fost de ajutor
Daca e asa o fundita te rog.

| corina70 explică (pentru Hackz0r):

De fapt eu caut pentru e reader carti electonice... si nu prea cred ca le gasesc in librarii...