| Gabriel_Bogdan_2001 a întrebat:

Astazi cei care au simulari clasa a 8-a, noi clasa a 6-a ne mai ducem la scoala, luni si marti?

3 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

De ce sa nu te duci? Nu am fost noi azi, pentru ca am dat Simularea dimineata, voi ce legatura aveti cu noi? Invata acum, ca vine Capacitatea si nu stii nimic, exemplul meu…laughing

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru Dumbi):

Pai astazi nu le-am dus, si poate nici maine

| Dumbi a răspuns (pentru Gabriel_Bogdan_2001):

Off romanele astea… Pai daca inveti intr-o scoala care se invata doar dimineata normal ca nu te duci, si daca scoala are putine clase… Dar mi se pare ciudat. Totusi invata de acum ca regreti dupa, tu ai si nevoie…!