| AnemonaP a întrebat:

Maine adica Marti ne ducem la scoala?

Răspuns Câştigător
| Lost Angel a răspuns:

Depinde de unde esti...eu sunt din Bucuresti si maine nu se merge la scoalahappy

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca esti din cele cateva judete in care exista cod portocaliu nu, daca nu esti, te duci.

| Kitty a răspuns:

Eu m-am dus si azi(luni) si ma duc si maine.

| Ramina a răspuns:

Eu merg sad

| mrsolo a răspuns:

Ce asa graba? dabia a inceput semestru laughing

| sabela a răspuns:

E bine sa-ti suni diriginta. Eu am sunat acum si mi-a spus ca nu se invata si miercuri inclusiv. Inspectoratul a decis asta. Dar suna totusi pe un profesor in masura sa-ti spuna.

| Dyingfetus a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti dinn cele cateva judetze cu cod portocaliu nu te duci, dar daca nu esti de prin zona aia te duci!happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luni ne ducem la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar in galati se invata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marti ne ducem la scoala

| kidulinha a răspuns:

Daca esti din Bucuresti nu faci scoala mainebig grin Restul nu stiubig grin

| stanandreea39 a răspuns:

Nu

| loredana15 a răspuns:

Maine nu se face sc...

| bombo mika a răspuns:

Nu, nu ne ducem si nu ne ducem nici miercuri si se poate lungi, dar mergem cateva sambete la scoala ca sa recuperam.