| Neverrrrrr a întrebat:

Azi am avut simulare,m-am descurcat bine,dar nu am respectat o regula, am taiat cu doua lini nu foarte ingrosate un rand(stiu ca trebuie doar cu 1) si am mazgalit putin 2 litere,in rest nu am mai taiat(din cate stiu eu), este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Oprea_1999 a răspuns:

Sunt in aceiasi situatie, cand mi s-a dat cea de a doua foaie de examen, am inceput cu pagina a doua lasand-o pe prima libera, din nestiinta si din graba probabil. Eu am dat simularea pentru clasa a 11-a, care va fi corectata de catre profesorii liceului. Da, se poate anula si pentru ce ai facut tu, si pentru ce am facut eu, dar NU se va anula deoarece nu sunt asa de severi ca la examenul propiu-zis. O zi frumoasa!

6 răspunsuri:
| Neverrrrrr explică (pentru Stefan_Oprea_1999):

Ai scris ceva la eminescu? am scris cam 50 de randuri

| AFR81 a răspuns:

De fiecare data cand sunt examene sau simulari, apar intrebarile astea pe TPU. Nu, stai linistit, nu este absolut nicio problema. Lucrarile se anuleaza pe acest motiv doar cand e ceva evident.

| Stefan_Oprea_1999 a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Am scris tot comentariul pe care l-am invatat pentru Floare Albastra. Puteai sa scrii Floare Albastra sau Luceafarul, o sa te anunti ce nota am luat daca ma anunti si tu big grin

| angelica02 a răspuns:

Nu este nici o problema si eu am facut greseli stai linistit.

| Adry05 a răspuns:

Nu cred, dar data viitoare taie doar cu una.

| Neverrrrrr explică (pentru Stefan_Oprea_1999):

Abia peste 2 saptamani.