| Zalenko a întrebat:

Dacă medicul scolii a vizat scutirea, dirigintele poate sa nu motiveze absentele pe motiv ca o cifra și niște litere sunt puțin îngroșate?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate sa refuze atata vreme cat adeverinta are ingrosari taman pe zilele de invoire, ceea ce donta ca este FALSA!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| johnnny123 a răspuns:

Vrei să spui "pe motiv că scutirea este falsificată"? Da.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru Zalenko):

Da, da, știu, cunosc.

" în 17 Septembrie | Zalenko explică (pentru Ioandelasal):

Pai gen din 5 sa fac un 8 nu cred ca isi va da seama daca scriu cu acelasi pix nu? Am mai facut odata asa si nu s-a uitat"

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru Zalenko):

"Falsificat" nu înseamnă doar să o faci tu de la zero sau să o iei de undeva. Și dacă modifici informații de pe ea tot "falsificat" se cheamă.

Ai impresia că dacă schimbi doar o cifră de pe numărul de înmatriculare nu se cheamă "falsificat"? Sau dacă mai adaugi un zero într-un contract de vânzare-cumpărare?

| king5151 a răspuns (pentru johnnny123):

Pai si cum sa nu motiveze dirigintele daca medicul scolii a vizat-o? Zicea medicul daca e falsificata si nu o viza

| johnnny123 a răspuns (pentru king5151):

Știu că și tu ești un mare amator de scutiri (mai mult sau mai puțin reale), dar, din păcate pentru voi, dirigintele poate să refuze să ia în considerare o scutire dacă aceasta este în mod evident falsificată grosolan.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru Zalenko):

Nu cred că ai înțeles nimic din ce ți-am spus acolo.
Nu mă interesează absolut deloc cât de bun falsificator ești tu, deci nu vreau să văd scutirea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru johnnny123):

Nu e bun de falsificator. Nu vezi ca a scris ceaw.

| Hyperion7 a răspuns:

Teoretic,daca vrea, poate sa facă asta, pe motiv că scutirea a fost falsificată.

Răspuns utilizator avertizat