| NutellaNutella a întrebat:

Cine ma ajuta? Cum sa scriu cu litere ingrosate cand dau comm pe hi5?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Înainte să scrii textul tu pai < B > (dar legat) și o să-ți iasa îngroșat! Baftă!

6 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Http://letmewrite.hi5profilegenerator.com/

Introduci textul -> click here to preview -> Copiezi codul de la "copy this code" -> ii dai paste in chenarul cu "Adauga un comentariu" de pe hi5.

Daca vrei sa nu apara emoticoanele, in dreapta, la options, ai "enable emoticons", si dai click pe patratelul ala, bifandu-l... dupa dai click iar pe "click here to preview" ca sa vezi daca s-a schimbat textul asa cum ai vrut.

Succes!

| GiuliaTamas a răspuns:

scrie acest cod inainte sa scrii ceva

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Http://pimp-my-profile.com/htmledit
asa poti scrie si cu litere groase, inclinate, colorate, taiate, si multe alte asezari in pagina, numai ca trebuie sa copiezi codul html si sa il pui in comentariu! funda?:D

| melc a răspuns:

Pui [b> in fata textului pe care vrei sa'l scrii in bold si [/b> dupa ce termini textul ala. [in loc de paranteza patrata scrii semnul 'mai mic', nu vrea sa mearga sa scriu]
Daca vrei sa scrii 'subliniat', inlocuiesti B cu U

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa scrii commu scrii si dupa aia scrii commu iar la sfarsit pui ex:maria salut

| Anna24 a răspuns:

Înainte să scrii textul tu pui < B >(dar legat)şi o să-ţi iasă îngrolat! Baftă!