| MariaAvMi a întrebat:

A citit cineva cartea "sub aceeiasi stea"?!

Răspuns Câştigător
| BogdanBaltes a răspuns:

Eu am cartea in engleza si e pagina 153, spre sfarsitul capitolului 10.

| MariaAvMi explică (pentru BogdanBaltes):

Mersi mult de tot! Te iubesc

5 răspunsuri:
| Pandacorn696 a răspuns:

Nu mi se pare la fel de buna ca si " cautand-o pe alaska" insa e draguta daca iti plac romanele de dragoste.
Este vorba despre o adolescenta care sufera de cancer, ea se indragosteste de un baiat cu probleme grave la picior. Oricum am citit toate cartile lui John Green si sunt geniale, recomand!

| luce20022 a răspuns:

Da, e faina, dar nu e genul meu.

| BogdanBaltes a răspuns:

Daaaa. E foarte frumoasa...

| MariaAvMi explică (pentru BogdanBaltes):

Ok crezi ca mi ai putea spine si mie la ce pagina este cutatul in care el ii spune lui Hazel ca o iubeste...stii acela cu "i'm in love with you and i know that..." si capitcapitolul te rog mult mult